Penzión EMESE HÁZ

od 18 €

Penziónový domček Emese je situovaný v príjemnom prostredí v malebnej obce Búč, nachádzajúcej sa v najjužnejšej časti Slovenska. Okolie ubytovania poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu a rekreácie.
Spríjemniť Váš pobyt si môžete rybolovom na blízkom jazere, prechádzkou k ramenu Dunaja, relaxom v termálnych bazénoch kúpaliska v Patinciach (16 km) a Štúrove (23km). Priamo v obci môžete navštíviť múzeum krojových bábik, kde môžete spoznať tradičné kroje Južného Slovenska.
Fanúšikovia cykloturistiky sa môžu pripojiť na Dunajskú cyklotrasu časť EuroVelo 6, ktorá je vzdialená 5 km od našej obce, a navštíviť vyhliadkovú vežu v Kravanoch nad Dunajom.

Našim hosťom ponúkame celoročne pohodlné ubytovanie v samostatnom rekreačnom domčeku s celkovou kapacitou 12 až 18 osôb. Ubytovanie je vhodné rovnako pre rodiny s deťmi ako aj páriky, či väčšie skupiny hostí. Útulný vidiecky domček má k dispozícii 5 pohodlne zariadené spálne s televízorom, rádiom, bezplatným WiFi pripojením na internet. Ku každej spálne prislúcha vlastná kúpeľňa s toaletou.
Príjemne posedieť a relaxovať môžu ubytovaní hostia v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom a spoločenskými hrami. Na prípravu vlastného stravovania Vám poslúži plne zariadená kuchyňa, no ubytovaní hostia môžu ochutnať domáce chute v reštaurácii Mlyn, nachádzajúcej sa v tesnej blízkosti ubytovania – len 30 metrov.

Záhradná časť ubytovania je plne prispôsobená pre relax a oddych hostí. K dispozícií je veľký vonkajší bazén (8×4 metrov) s lehátkami, záhradná hojdačka, stolný tenis a krytá terasa s posedením. Nechýba tu ani záhradný krb s možnosťou grilovania a kotlík na prípravu chutného kotlíkového gulášu. Vaše ratolesti sa môžu vyšantiť na pieskovisku, hojdačkách či v detskom kútiku s hračkami. Parkovanie je možné vo dvore penziónu.

 • Cena za noc: od 18 €
 • Možnosť priviesť si domáce zviera: Áno
 • Vybavenie izby

 • wifi, televízor, chladnička/minibar, terasa/balkón, fén, rádio, prehrávač hudby, Vykurovanie izby je regulovateľné
 • Doplnková vybavenosť

 • Detské ihrisko, Bazén, Cyklotrasa, Terasa so záhradným nábytkom k dispozícii, Okolie prístupné hosťom, zeleninová záhrada, bylinková záhrada, okrasná záhrada, Používanie tradičných regionálnych prírodných materiálov v interiéri, Krb, pec, kachle v interiéri, Špeciálne vybavenie spoločenskej miestnosti: Stolný tenis, šípky, biliard, kolky, Požičovňa športových potrieb (bicykle, lyžiarska výstroj, tenisová výstroj, výstroj pre rybolov a pod), Pivnica prístupná hosťom, Vonkajšie ohnisko s príslušenstvom, Krb, údiareň, gril v exteriéri, Stojan na bicykle
 • Športová 2, Búč 94635
 • 0357776413, 0905847530
 • szobikerekeseszter@gmail.com
 • www.penzionemese.sk
 • Spýtajte sa

  Zariadenie zatiaľ nemá žiadne recenzie.