Relaxcentrum Ľudmila

Relaxcentrum Ľudmila
od 75 €

V tichom prostredí novo vybudovanej časti obce Nový Cabaj, približne 5 min od mesta Nitra sa nachádza naše Ralaxcentrum Ľudmila. Ponúkame dokonalé spojenie moderného a štýlového ubytovania spolu s kaviarňou, kde sa necháte opantať chuťou teplej voňavej talianskej kávy Galliano, výbornými koláčikmi, čerstvými snackmi a úžasnými raňajkami v podobe švédskych stolov. V zariadení sa nachádza plne zariadene fitness centrum s telocvičňou ,kongresová miestnosť, detský kútik a vonkajšie detské ihrisko s veľkou trávnatou plochou.
Celoročne ponúkame 4 apartmány s celkovou kapacitou 10 lôžok + prístelky. Všetky apartmány sú plne vybavené umývačkou riadu, keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnkou, práčkou, chladničkou s mrazničkou. V každom apartmáne sa nachádza balkón s posedením.
Naším zákazníkom radi zapožičiame spoločenské hry, oddýchnuť si môžu pri pive s rodinného pivovaru a môžu ochutnať špeciality z našej rodinnej farmy.
Zaparkujete priamo pri objekte a u nás máte bezplatné wifi,to je samozrejmosť.
Milovníci koní môžu v okolí navštíviť Ranč Nové Sedlo, kultúru Vám poskytne Staré divadlo Andreja Spišáka, Nitrianska galéria, Divadlo Andreja Bagara a Nitriansky hrad. Zaplávate si v krytej plavárni Mestský kúpeľ, na letnom kúpalisku Thermal park Nitrava, ktorý je v prevádzke celoročne.
U nás si nájdu svoje rodiny s deťmi, cestujúci za prácou či s domácim miláčikom.

 • Cena za noc: od 75 €
 • Možnosť priviesť si domáce zviera: Áno
 • Vybavenie izby

 • klimatizácia, wifi, televízor, chladnička/minibar, terasa/balkón, fén, rádio, prehrávač hudby, Vykurovanie izby je regulovateľné
 • Doplnková vybavenosť

 • Športové ihrisko, Detské ihrisko, Terasa so záhradným nábytkom k dispozícii, Okolie prístupné hosťom, bylinková záhrada, okrasná záhrada, Používanie tradičných regionálnych prírodných materiálov v interiéri, V ubytovacích zariadeniach s možnosťou vlastnej prípravy stravy je k dispozícii regionálna alebo, Dielne pre realizáciu výučby a kurzov, Špeciálne vybavenie spoločenskej miestnosti: Stolný tenis, šípky, biliard, kolky, Fitnescentrum, Požičovňa športových potrieb (bicykle, lyžiarska výstroj, tenisová výstroj, výstroj pre rybolov a pod), Stojan na bicykle, Miestnosť na sušenie oblečenia a športovej výstroje, šatne k fitku, telocvičňa, práčovňa, kongresová miestnosť
 • Nový Cabaj 4158, Cabaj-Čápor 951 17
 • 0940 885 134
 • relaxcentrumludmila@gmail.com
 • Spýtajte sa

  Zariadenie zatiaľ nemá žiadne recenzie.